تلفن : +98-21-88 55 02 33 & 4
ایمیل: i.m@ideamedica.com

شرکت ChoiceMMedشرکت ChoiceMMed یکی از بزرگترین تولید کنندگان Pulse Oximeter ، دستگاه اندازه گیری فشار خون ، ECG ، تجهیزات مربوط به Patient Monitor ، تجهیزات مربوط به Telemedicine ، تجهیزات مربوط به Sleep Monitor ، Ultrasonic Doppler و بسیاری از محصولات و تجهیزات دیگر حوزه سلامت است.

این شرکت با شعار توسعه زندگی بهتر ("Providing a better life”) در سال 1993 تاسیس گردیده و با بیش از 20 سال تجربه در تولید نوآورانه و با فناوری پیشرفته به یکی از شرکت های پیشرو و صاحب نام در توسعه محصولات سلامت محور در سطح جهان تبدیل شده است.

ChoiceMMed دارای 140 اختراع ثبت شده (Patent) است و محصولاتش در کارخانجات بسیار پیشرفته و تحت استانداردهای ISO13485  و QSR820  و ISO9001  تولید می شود. کیفیت بسیار بالای محصولات شرکت ChoiceMMed باعث شده که این شرکت موفق به اخذ جوایز متعدد بین المللی گردد و در حال حاضر محصولات شرکت به بسیاری از کشور های امریکای شمالی، اتحادیه اروپا، اقیانوسیه، آسیا، روسیه و افریقا صادر می شود که مؤید مرغوبیت محصولات است.سایت شرکت http://www.choicemmed.com/index.aspxⒸ کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایده گستر درمان سهامی خاص می‌باشد.