تلفن : +98-21-88 55 02 33 & 4
ایمیل: i.m@ideamedica.com

شرکت پاوربریس انگلستان (POWER Breathe UK)

 

در سال 1998 شرکت پاوربریس انگلستان اقدام به همکاری با پروفسور مک کانل برروی پروژه تحقیقاتی وی در زمینه تقویت عضلات تنفسی با هدف بهبود در عملکرد سیستم تنفسی نمود.

در طی 2 سال با تحقیق و آزمایش برروی تکنولوژی متفاوت درسال 2000 شرکت توانست براساس تکنولوژی Pressure Threshold training دستگاهی را با نام POWERbreathe طراحی و به بازار ارایه کند. براساس نتایج مقالات علمی به اثبات رسیده این روش یک روش موثر جهت تمرین عضلات تنفسی در مقایسه با روش های قدیمی تر می باشد.  

دستگاه های شرکت پاوربریس از یک اصل تمرین مقاومتی تحت عنوان Resistance Training استفاده می کنند . تقویت عضلات تنفسی با دستگاه پاوربریس مشابه استفاده از وزنه جهت تقویت سایر عضلات بدن می باشد. با استفاده از این دستگاهها میزان قدرت و استقامت عضلات تنفسی ارتقا پیدا می کنند.

دستگاه های شرکت پاوربریس در سه نسل درجهت ارتقای عملکرد تنفسی طراحی شده اند. نسل اول این دستگاه¬ها که جزو دستگاه¬های مکانیکی می باشند با نام سری کلاسیک در سال 2001 ساخته و به بازار عرضه گردید. سری اول این دستگاهها در سه سطح Light resistance ، Medium resistance و Heavy resistance طراحی شده اند.

نسل دوم دستگاه های مکانیکی شرکت پاوریریس با نام سری پلاس در سال 2006 ساخته و به بازار عرضه گردید. سری دوم این دستگاه¬ها نیز در سه سطح Light resistance ، Medium resistance و Heavy resistance طراحی شده اند. سری پلاس دستگاه¬های شرکت پاوربریس نسبت سری کلاسیک آن از نظر ظاهری و همچنین از نظر عملکردی تغییرات بسیاری خوبی داشته است که این موجب استقبال مشتریان شده است.

 

نسل سوم دستگاه های شرکت پاوربریس سری های K هستند . سری های K دستگاه های دیجیتالی شرکت پاوربریس می باشند در سال 2010 به بازار عرضه گردیدند. این دستگاه ها قابلیت تست و تمرین را نیز دارا می باشند. از جمله دستگاه های سری K می توان به مدل K5 اشاره کرد که این دستگاه قابلیت اتصال به سیستم های کامپیوتری و دارای نرم افزار می باشد.

در کنار دستگاه های اشاره شده ، شرکت پاوربریس دستگاهی را به نام شیکر (Shaker) را نیز طراحی و عرضه به بازار کرده است . مکانیسم این دستگاه به صورتی طراحی شده که موجب تسهیل در تخلیه ترشحات ریوی می شود.

سایت اختصاصی ایران   www.powerbreathe.ir

سایت اصلی شرکت در انگلستان www.powerbreathe.com

Ⓒ کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایده گستر درمان سهامی خاص می‌باشد.